Świadomi odpowiedzialności, jaką jesteśmy w stanie odegrać w aspekcie społecznym , co roku systematycznie wspieramy działalność oświatowo – kulturalną oraz charytatywno – opiekuńczą.

 

Aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym i kulturalnym w naszym regionie. Wspieramy inicjatywy służące rozwojowi naszego regionu, np. działalność Stowarzyszenia COOLTUROFON z Gdańska, mocno wspieramy również działalność lokalnych przedszkoli i szkół, a także hospicjów i szpitali dziecięcych.

 

Nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko poczucie swoistego obowiązku. To przede wszystkim ogromna radość, jaką sprawia nam świadomość, przyczynienia się do poprawy trudnej sytuacji najbardziej potrzebujących osób czy instytucji oraz możliwość wspierania najzdolniejszych na drodze do sukcesu.

DOBROCZYNNOŚĆ

Miło nam poinformować, że jednym z owoców naszej dobroczynności jest stworzenie autorskich zestawów do ważenia plecaków w placówkach oświatowych. Zestawy oprócz wag hakowych zostały wyposażone w wagi OHAUS z serii CATAPULT 1000.

 

Zestawy naszego projektu przyjęły się z wielką aprobatom ze strony Dyrekcji Szkół, Rodziców ale przede wszystkim dzieci które dość intensywnie używają zainstalowanych wag.

 

Przekazaliśmy również zestawy wag oraz przyrządów pomiarowych dla szkół, lokalnych hospicjów oraz szpitali dziecięcych. Pozostając w przekonaniu, że przekazany sprzęt posłuży wielu małym pacjentom oraz ich opiekunom przez wiele długich lat.

Pomorskie Centrum Metrologii

 Infolinia: 58 380 44 40

Skontaktuj się z nami

 

Pomorskie Centrum Metrologii

Podmiot odpowiedzialny

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 9571074717

Kontakt

 

 Infolinia: 58 380 44 40 E-mail: kontakt@pcmlab.com.pl

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.