Oferujemy szeroki asortyment przyrządów do pomiarów ciśnienia i podciśnienia produkcji krajowej.

 

Ze względu na zdobyte doświadczenie w dziedzinie pomiarów ciśnienia promujemy przyrządy wykonane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych materiałów, które zapewnią bezpieczne, poprawne i trwałe użytkowanie przez wiele lat.

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na kilka tysięcy produktów objętych ofertą naszej firmy nie jesteśmy wstanie przedstawić Państwu całej naszej oferty. Poniżej przedstawiamy zbiorczy katalog wraz z cennikiem oferowanych przez nas produktów.

Przyrządy do pomiaru ciśnienia i podciśnienia

W tej kwestii od wielu lat niezmiennie współpracujemy z firmą która jest wstanie zagwarantować produkty o wysokiej i niezmiennej jakości firmą WIKA.

Katalog i cennik

Zamów i negocjuj cenę

Katalog i specyfikacje techniczne

Oferujemy również:

 

 

  • usługę wzorcowania manometrów i wakumetrów w ramach laboratorium nieakredytowanego jak i akredytowanego w Polskim Centrum Akredytacji. Świadczymy usługi wzorcowania urządzeń do pomiaru ciśnienia w zakresie: -0,1 … + 250 MPa
  • usługę kalibracji przyrządów pomiarowych ciśnienia

 

Jakość produktów, bezpieczeństwo pracy oraz efektywność ekonomiczna są bezpośrednio związane z dokładną i niezawodną rejestracją zmiennych procesowych. Dlatego najlepiej powierzyć kalibrację i konserwację przyrządów pomiarowych kompetentnemu partnerowi.

Centrum kalibracji w Klingenbergu od 1982 jest członkiem niemieckiej służby kalibracyjnej DKD (Deutscher Kalibrierdienst) i posiada akredytację DIN EN ISO / IEC 17025.

 

 

  • serwis separatorów membranowych

 

Oferujemy usługi wymiany dla systemów separatorów membranowych z przetwornikami procesowymi, a także usługi wymiany dla systemów separatorów membranowych - zarówno własnych, jak i wytworzonych przez innych uznanych producentów.

 

Systemy separatorów membranowych są używane w przemyśle przetwórczym w trudnych warunkach pomiarowych przy ekstremalnych temperaturach mediów od -90 °C do +400 °C. Zespoły separatorów membranowych chronią przetwornik procesowy przed agresywnymi, żrącymi, heterogenicznymi, ściernymi, lepkimi lub toksycznymi mediami.

 

W zależności od zastosowania, okres żywotności przetwornika procesowego może być dłuższy niż elementów zwilżanych. Dlatego całkowita wymiana systemów separatorów membranowych (włącznie z przetwornikiem procesowym) jest rzadko konieczna.

 

Ponowne użycie przetwornika pozwala uzyskać dużą oszczędność kosztów.

Usługi wymiany separatora membranowego umożliwiają znaczną redukcję TCO (całkowitego kosztu eksploatacji).

 

 

Szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas produktów udzielą Państwu nasi konsultanci.

Pomorskie Centrum Metrologii

 Infolinia: 58 380 44 40

Skontaktuj się z nami

 

Pomorskie Centrum Metrologii

Podmiot odpowiedzialny

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 9571074717

Kontakt

 

 Infolinia: 58 380 44 40 E-mail: kontakt@pcmlab.com.pl

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.