Główną siedzibą firm wchodzących w skład GRUPY Pomorskie Centrum w tym Pomorskie Centrum Metrologii jest obecnie  Gdański Park Naukowo - Technologiczny znajdujący się w Gdańsku na ulicy Trzy Lipy 3. To właśnie tutaj znajduje się nasze biuro, laboratorium, serwis oraz nie wielki magazyn. Codziennie z naszej siedziby wysyłamy do Państwa dostępne na stanie wagi czy przyrządy pomiarowe do dowolnego miejsca w Kraju czy Europie. Wszystkich miłych gości zapraszamy do odwiedzenia nas.

SIEDZIBA

Krótka Historia naszej działalności

 

Spółka GRUPA Pomorskie Centrum powstałą na bazie firmy Pomorskie Centrum Metrologii ustanowionej w 2014 roku przez Macieja Siemieniuk oraz Teresę Gwiazdę kontynuując nie jako metrologiczne tradycje rodzinne od 1985 roku.

 

Stały dynamiczny rozwój oraz nieustająca motywacja ze strony naszych Klientów do ciągłego poszerzania naszej oferty doprowadziły do przekształcenia spółki w 2018 roku w grupę firm ściśle ze sobą powiązanych i współpracujących o nazwie GRUPA Pomorskie Centrum w skład której weszły następujące działalności:

 

  • Pomorskie Centrum Metrologii

 

  • Pommerschen Zentrum fur Metrologie - ODDZIAŁ NIEMIECKI

 

  • Pomorskie Centrum Dźwignicowe

 

  • Pomorskie Centrum Radiologii

 

  • Pomorskie Centrum Transportowe

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

To właśnie dzięki dużej przedsiębiorczości i innowacyjności w działaniu w 2017 roku przenieśliśmy się na teren Gdańskiego Parku Naukowo -Technologicznego stając się zarazem beneficjentem programu Inkubator Przedsiębiorczości. W roku 2018 ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami powołana została spółka - oddział działający na terenie Niemiec oraz Krajów Europy Południowej. Efektem dotychczasowej pracy jest zaufanie i zadowolenie wielu przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność na terenie Kraju oraz Państw Członkowskich UE.

 

Jesteśmy również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Producentów Wag w Polsce.

 

Firmą zarejestrowaną w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Laureatem nagrody Złotego Lauru Metrologa w kategorii firma metrologiczna roku 2016,2017.

 

Do naszych najważniejszych i ugruntowanych wartości zaliczamy rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz partnerski stosunek do Klientów i Pracowników. Wartości te przejawiają się we wszystkich naszych działaniach oraz są podstawą w umacnianiu wizerunku kompetentnego i wiarygodnego partnera.

Pomorskie Centrum Metrologii

 Infolinia: 58 380 44 40

Skontaktuj się z nami

 

Pomorskie Centrum Metrologii

Podmiot odpowiedzialny

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 9571074717

Kontakt

 

 Infolinia: 58 380 44 40 E-mail: kontakt@pcmlab.com.pl

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.