O Firmie

Poznajcie lepiej Grupę Pomorskie Centrum

Grupy Pomorskie Centrum

Główną siedzibą firm wchodzących w skład GRUPY Pomorskie Centrum w tym Pomorskie Centrum Metrologii jest obecnie Gdański Park Naukowo – Technologiczny znajdujący się na ulicy Trzy Lipy 3 w Gdańsku. To właśnie pod tym adresem znajduje się nasze biuro, laboratorium, serwis oraz nie wielki magazyn. Codziennie z Parku wysyłamy dostępne na stanie zamówione przez Państwa urządzenia do dowolnego miejsca w Kraju oraz Europie. Wszystkich miłych gości zapraszamy do odwiedzenia nas.

Krótka historia naszej działalności
Spółka powstałą na bazie firmy Pomorskie Centrum Metrologii  ustanowionej w 2014 roku przez Macieja Siemieniuk oraz Teresę Gwiazdę.
Stały dynamiczny rozwój oraz nieustająca motywacja ze strony naszych Klientów do ciągłego poszerzania naszej oferty doprowadziły do przekształcenia spółki w 2018 roku w grupę firm ściśle ze sobą powiązanych i współpracujących o nazwie GRUPA Pomorskie Centrum. 

 

W skład Grupy Pomorskie Centrum wchodzą

To właśnie dzięki dużej przedsiębiorczości i innowacyjności w działaniu w 2017 roku przenieśliśmy się na teren Gdańskiego Parku Naukowo -Technologicznego stając się zarazem beneficjentem programu Inkubator Przedsiębiorczości. Efektem naszej dotychczasowej pracy jest zaufanie i zadowolenie wielu przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność na terenie Kraju oraz Państw Członkowskich UE.

Do naszych najważniejszych i ugruntowanych wartości zaliczamy rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz partnerski stosunek do Klientów i Pracowników. Wartości te przejawiają się we wszystkich naszych działaniach oraz są podstawą w umacnianiu wizerunku kompetentnego i wiarygodnego partnera.

Hala produkcyjna

Nasz główny magazyn znajduje się na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w dzielnicy Gdańsk Kokoszki. To tutaj przechowujemy głównie obciążnik czy worki balastowe do prób obciążeniowych Urządzeń Transportu Bliskiego ale także dostępne w stałej ofercie sprzedażowej towary.

W nie dalekiej odległości od magazynu znajduje się niewielki budynek zakładu produkcyjnego. Jego wyposażenie pozwala nam we własnym zakresie wykonać następujące prace:

 • obróbka skrawaniem
 • spawanie MIG, TIG, Aluminium
 • pobór próbek do badań wytrzymałościowych celem uzyskania atestów kwalifikujących
 • regeneracja urządzeń oraz linii technologicznych
 • remontu urządzeń nietypowych
 • wykonywanie na podstawie powierzonej dokumentacji urządzeń, części lub podzespołów maszyn

Nasza kadra

Nasi pracownicy są naszym największym kapitałem, to właśnie dzięki ich pogodzie ducha, pasji i doświadczeniu możemy zaoferować świadczenie usług na najwyższym poziomie, co stanowi podstawę naszego sukcesu. Są to specjaliści z odpowiednim przygotowaniem zawodowym oraz zapleczem szkoleniowym.

Aktualnie dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników z uprawnieniami wydanymi przez UDT i TDT w dziedzinie obsługi jak i konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego większości kategorii, a także uprawnieniami elektrycznymi SEP do 16kV zarówno z grupy E dla obsługi jak i D dla pracowników nadzorujących proces.

Współpracujemy również z wieloma producentami Urządzeń Transportu Bliskiego co pozwala nam na stały dostęp do wiedzy, technologi oraz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Do zobaczenia przy okazji realizacji zleceń.

  Dobroczynność

  Świadomi odpowiedzialności, jaką jesteśmy w stanie odegrać w aspekcie społecznym , co roku systematycznie wspieramy działalność oświatowo – kulturalną oraz charytatywno – opiekuńczą.

  Aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym i kulturalnym w naszym regionie. Wspieramy inicjatywy służące rozwojowi naszego regionu, np. działalność Stowarzyszenia COOLTUROFON z Gdańska, mocno wspieramy również działalność lokalnych przedszkoli i szkół, a także hospicjów i szpitali dziecięcych.

  Nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko poczucie swoistego obowiązku. To przede wszystkim ogromna radość, jaką sprawia nam świadomość, przyczynienia się do poprawy trudnej sytuacji najbardziej potrzebujących osób czy instytucji oraz możliwość wspierania najzdolniejszych na drodze do sukcesu.

  Zależy nam na dobrej współpracy ze społecznością lokalną.

  Oferty Pracy

  GRUPIE Pomorskie Centrum liczą się przede wszystkim ludzie, dlatego też ich właśnie szukamy a nie zajmujemy się zbieraniem CV.

  Twoje pozytywne nastawienie do życia i pracy może okazać się dla nas ważniejsze od twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

  Zastanawiasz się więc pewnie co oferujemy w zamian ?

  Na pewno pracę pełną wyzwań i odpowiedzialnych zadań każdego dnia. Możesz być pewien że dołączając do naszego zespołu wiele zyskasz i nie mówimy tu tylko o nowym doświadczeniu czy umiejętnościach. Możesz zyskać o wiele więcej w tym także nowych przyjaciół na których zawsze będziesz mógł polegać.

  Do naszego zespołu poszukujemy obecnie nowych przyjaciół w dziale:

  • Handlowym
  • Serwisu
  • Marketingu
  • IT
  • Konserwacji urządzeń UTB
  • Kierowców z kat. B lub C, C+E

  Wszystkich potencjalnie zainteresowanych zapraszamy, wpadajcie w odwiedziny, a kto wie czy może nie zostaniecie z nami na dłużej ?
  Pozdrawiamy
  Zespół GRUPY Pomorskie Centrum

  Aplikuj do pracy

  Skontaktuj się z nami

  Pomorskie Centrum Metrologii

  Podmiot odpowiedzialny


  GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o.
  Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 
  Budynek B 
  ul. Trzy Lipy 3
  80-172 Gdańsk

  Dane firmy:

  KRS: 0000518740 | REGON: 222136851 | NIP: 957 107 47 17


  Ko
  ntakt
  Infolinia: 58 380 44 40 E-mail: grupa@pomorskiecentrum.eu

   

  Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.